На 5-ти август (сряда) от 19.00 ч. в прохладното дворно пространство на музея ще имате възможността да се отправите на едно прекрасно музикално пътешествие. Талантливите певци от Сдружение АРТЕ Либера са ни подготвили разнообразен микс от прочути оперни арии, евъргрийни, поп и джаз изпълнения, както и такива от най-известните мюзикъли.
АРТЕ Либера е създадена и се ръководи от Галя Павлова (оперна певица – мецосопран), която вече дълги години развива дейност, свързана с обогатяване на културния живот чрез представянето на млади таланти в различни музикално-сценични жанрове, взаимодействайки си с другите изкуства.
Заповядайте на една специална вечер, посветена на красивата и вечна музика.
Входът за концерта е според тарифата на НПТМ - http://polytechnic-museum.com/muzeyna-statiya/2020-06/ceni-i-pravila

Всички посетители, закупили билети, ще имат и възможността да посетят експозицията на музея в рамките на месец.
------------------------------------------------------------------------------
При неблагоприятни атмосферни условия, концертът ще се проведе в експозицията на НПТМ при спазване на всички противоепидемични мерки.